Můj chov

Jak to dělám já

Moje kočky jsou členové rodiny a jak kočkám, tak i koťatům věnuji maximální péči. Z tohoto důvodu mám jen malý počet koček a koťátka odchovávám jednou do roka. Dodržuji také všechny pravidla mezinárodní chovné organizace a chovám jen koťátka s průkazem původu.

Výběru chovných koček a také kocourů na krytí věnuji maximální pozornost, tak aby koťátka byla zdravá, po zcela nepříbuzných rodičích a také z vynikajících chovných stanic a dle rodičů měla genetický předpoklad na milou povahu.

 V současné době mám krásnou mladou kočičku, jmenuje se Wicca, narozena je v červenci 2018, z renomované chovné stanice Bugaboo Teplice.

První vrh měla Wicca v květnu 2020.  Nakryta byla opět výborným nepříbuzným kocourem z další vynikající chovné stanice Lovely Panther. Koťátka měla Wicca poprvé a dle předpokladů se o ně výborně starala. První vrh jsou tři holčičky od  písmene I (dle pravidel FiFe se jména dávají vrhům postupně dle abecedy).

Jednu z kočiček Iocaste jsem si nechala doma do chovu.

Koťátka prodávám se smlouvou, předávám je novým majitelům dle pravidel FiFe po 13 týdnech, plně samostatná, zvyklá na kočičí záchod, několikrát odčervená, očkovaná a přeočkovaná a čipovaná s mezinárodním pasem.

Koťátka jsou také maximálně zvyklá na lidi, a protože žijí společně se mnou a mou rodinou, a od malička si s nimi všichni hrajeme a mazlíme se, jsou tedy velmi mazlivá.

Novým majitelům jsem i po odběru plně k dispozici pro konzultace.

Wicca.jpg

Wicca - moje nová chovná kočka.